Search Results

Search results 1-20 of 84.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pumnale zodiac si alte iteme

maryusyk94 - - Sale

Up!

• Pumnale zodiac si alte iteme

maryusyk94 - - Sale

Vand : -pumnale zodiac+9 12 dex 12 putere 10 hh 10 critica 8 blocare -otel ninja 2k 4x15 sabie 2 maini pumnal si sageti -colier safir 2k 4x15 la fel -cercei lacrima cer 10hh 4x15 Pm aici sau in joc la xMariusx1994.

• Din seria jucatorilor problematici

maryusyk94 - - Off-topic

Quote from Ailyn: “board.calliope2.com/index.php?…b058767320f5e81a26775bb0a ” :)))

• PROPUNERE PENTRU PLAYERII VECHI

maryusyk94 - - Sugestions

Pro!

• Propun scaderea dmg la war aura

Pro! Dmg-ul pentru razboinic aura a ajuns mai mare decat cel al mentalului, ceea ce mi se pare absurd

• Ieftine

maryusyk94 - - Sale

Up!

• Marire dmg ninja lama

Quote from TyKy: “Quote from maryusyk94: “Un dezavantaj pe care ninja il are e faptul ca se bazeaza pe 2 skilluri pentru dmg:ambuscada si atac fulger in timp ce, spre exemplu sura AM are 3: deget ( pe care il da la fiecare 4-5 secunde), vartej si anularea pe care da iarasi 3k in medie. Ca si solutie cred ca poate fi marit atacul anumitor abilitati pentru toate rasele si unde e cazul, sa se micsoreze. ” mai are si runatul x3 plus nor otravitor ce asigura 100% otrava de la inceput pe cand sura tre…

• Ieftine

maryusyk94 - - Sale

Up!

• Marire dmg ninja lama

Quote from [RO]KapyCv: “CONTRA !! Hai sa facem sa dea iara 3 skiluri vs sura in duel ca sa bateti tot cu ninja -_- , si ninja inca mai poate bate sura in duel full vs full da 11k ambuscasa 8k rulant x3 7k atac fulger 2k nor , 2.3k hit , si skill nou 3k deci e dmg ok , sura da 10k deget 7k vartej 6.8k risipa si 1.9k hit , deci contra pentru topicul asta !!! ” Kapy, vezi ce am scris prima si prima data, am zis ca ninja avea un dmg mare comparativ cu alte rase, am recunoscut asta.Si vezi ca dmg-ul …

• Marire dmg ninja lama

Un dezavantaj pe care ninja il are e faptul ca se bazeaza pe 2 skilluri pentru dmg:ambuscada si atac fulger in timp ce, spre exemplu sura AM are 3: deget ( pe care il da la fiecare 4-5 secunde), vartej si anularea pe care da iarasi 3k in medie. Ca si solutie cred ca poate fi marit atacul anumitor abilitati pentru toate rasele si unde e cazul, sa se micsoreze.

• Marire dmg ninja lama

Cred ca putem avea o discutie civilizata fara sa ne jignim unii pe altii, spun asta fara sa acuz sau sa iau apararea cuiva.

• Marire dmg ninja lama

Quote from Raskolnikow: “Quote from maryusyk94: “Eu cred ca exista o solutie de mijloc astfel incat sa fie echilibrate toate rasele deoarece acum e clar ca unele sunt avantajate mai mult decat altele ” de exemplu samanul, lycanul, ninja arc si sura bm nu sunt intalniti la 1v1 asa des din cauza dezechilibrului dintre rase ” Ai dreptate, peste tot intalnesti doar war mental, sura AM si ninja lama. Mai rar si cate un war aura sau lican, ceea ce nu e ok deloc.

• Marire dmg ninja lama

Eu cred ca exista o solutie de mijloc astfel incat sa fie echilibrate toate rasele deoarece acum e clar ca unele sunt avantajate mai mult decat altele.

• Marire dmg ninja lama

Dupa cum v-ati dat seama din titlu, propun marirea dmg-ului pentru ninja lama. Din cate am inteles acesta a fost micsorat recent si da, inainte avea un dmg putin prea mare, insa acum nu mi se pare normal sa dai 3k intr-un jucator avand si coif radacina+9. Pe scurt parerea mea e ca a fost micsorat putin cam mult, acum fiind bun doar ca si arcas. Astept pareri pro sau contra, de preferat cu argumente.

• Ieftine

maryusyk94 - - Sale

Up! Adaug la vanzare colier smarald+9 2k 15 sabie 10 critica 10 patrundere 5 blocare.

• Quote from Anellyse: “board.calliope2.com/index.php?…b058767320f5e81a26775bb0acum sa nu :))) ” Aici puteti observa un limbist in mediul sau natural :))

• Ieftine

maryusyk94 - - Sale

Up! Armele s-au dat si adaug: -pantofi phoenix(lv 55) 2k 15 pumnal 8 blocare 10 critica 5 viteza de atac.

• Ieftine

maryusyk94 - - Sale

Vand - Sabie zodiac+9 12 tarie 12 dexteritate 10 HH 8 patrundere 5 critica Sabie cianit+9 12 tarie 10 HH 10 Crit 10 Patrundere 15 Farmec Cercei granat+9 5x15 cu evantai Ma gasiti aici sau in joc la xMariusx1994 // AmbitioNNN

• Upgrade Bufnita

maryusyk94 - - Buying

T. C.

• Upgrade Bufnita

maryusyk94 - - Buying

Quote from [RO]KapyCv: “Quote from maryusyk94: “Quote from [RO]KapyCv: “Quote from maryusyk94: “Quote from StrawHatt: “cat dai pe bucata ” 2kkk pe 1 bucata. ” =))) sa vad cine ti-o vinde la 2kkk pe bucata tinand cont ca pica cate 3 pe boss si te costa 2kkk doar sa faci cheia , singur nu poti sa il bati deci dropu se imparte la 2 sa vad cui ii convine sa iti vanda cu atat =))) ” Kapy, dau 82k in bufnita deci o bat si singur dar nu stau sa bat 200 bufnite, pe langa asta, pretul zic eu ca e destul …