Search Results

Search results 1-20 of 421.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Propunere

Anellyse - - Sugestions

Quote from Yanni: “Quote from Anellyse: “Quote from MissHappy(Nysaa): “"Mură-n gura" a fost atunci când Klaus a mărit exp luat de pet pe arma, implementarea unor metine de lvl mai mare decât cele existente nu reflecta acest argou. Cat despre orele de gramatica care încerci sa le oferi abține-te nu își au rostul și nici nu e forumul potrivit. ” Este o zicala care spune asa :Nu te pune la mintea prostului ca are mintea odihnita(scuza-ti-mi ghilimelele de rigoare dar tastatura nu este setata).In ma…

• Propunere

Anellyse - - Sugestions

Quote from MissHappy(Nysaa): “"Mură-n gura" a fost atunci când Klaus a mărit exp luat de pet pe arma, implementarea unor metine de lvl mai mare decât cele existente nu reflecta acest argou. Cat despre orele de gramatica care încerci sa le oferi abține-te nu își au rostul și nici nu e forumul potrivit. ” Este o zicala care spune asa :Nu te pune la mintea prostului ca are mintea odihnita(scuza-ti-mi ghilimelele de rigoare dar tastatura nu este setata).In mapa de 90 Cap Dragon si mapa de 80 Thunder…

• Ce melodie ascultați acum ? :o :o

Anellyse - - Off-topic

youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig

• Propunere

Anellyse - - Sugestions

Quote from MissHappy(Nysaa): “Quote from Merlina: “drop lvl 117 - pe samanca board.calliope2.com/index.php?…7d92f121cdc78097b5c282342 ” Serios? Ți-ai pierdut din timpul prețios sa îmi arăți ca ai drop cu samanca lvl 117 la mt lvl 107? :))) Ia tu un cont lvl 110 și unul 117 și bate tu pentru un pet câteva lvl același metine și spune-mi apoi cu care ai drop mai bun la arme, ca să poți spune ca ai făcut o comparație relevanta în legătură cu propunerea de implementare a metinelor lvl 110-115. Nu m-a…

• Propunere

Anellyse - - Sugestions

Quote from MissHappy(Nysaa): “Quote from Merlina: “hai sa nu exageram cu 100 de conturi pentru fiecare boss, mai un pic vrei sa cresti pet-uri cu samanca.. Iti faci set pe farm cu animale/eso/ si ce-ti mai trebuie.. nu 100 de conturi ” Am spus 100 conturi la modul figurat și am explicat ca da poți bate cu un cont lvl 117 orice boss și ai acelasi drop, dar asta nu se aplica și la metine pentru ca au lvl inferior fata de lvl caracterului și atunci pt a creste un pet îți mai faci un cont când defap…

• Eroare client

Anellyse - - Report an error

si eu patesc la fel

• Propun scaderea dmg la war aura

Anellyse - - Sugestions

Pro.

Anellyse - - Off-topic

youtube.com/watch?v=z0e_NbYMIVw

• PROPUNERE PENTRU PLAYERII VECHI

Anellyse - - Sugestions

pro

• Din seria jucatorilor problematici

Anellyse - - Off-topic

Momentul acela cand nu esti cuminte:))))

• Marire dmg ninja lama

Anellyse - - Sugestions

Quote from Shadez: “''Ninja oricum dă bine'' Când vă aud pe unii pe aici rămân fară cuvinite. Ninja ''dă bine'' deoarece este un caracter stric pe PVP şi asta face el. Arată-mi un caracter de ninja pe care-l poţi folosi drept farmer cum e war, sura ,lycan ş.m.d. Otrava pe care magiile o declanşează, flexibilitatea, combo-urile şi atacurile rapide pe care le deţine îl fac un caracter perfect pentru PVP. DMG-ul este discutabil deoarece fiecare caracter are un ''-'' sau un ''+'' .Pot să afirm că, e…

• Marire dmg ninja lama

Anellyse - - Sugestions

eu as zice si la celalte caractere sa se faca marire de dmg pe skill gen sura BM si saman Vindecare si Zmeu,nu numai la ninja lama ,war mental ,war aura,sura AM si lycan,asa ar fi cel mai corect,ar echilibra toate rasele indiferent de avantajele si dezavantajele fiecareia.

Anellyse - - Off-topic

board.calliope2.com/index.php?…7d92f121cdc78097b5c282342cum sa nu :)))

• facebook.com/radu.77191/videos…5MDozOTE2NjY2OTE2MDQyMjk/ :)))

• Un an nou fericit tuturor

Anellyse - - Off-topic

La multi ani !!!

• Crăciun Fericit tuturor !!

Anellyse - - Off-topic

Sa aveti parte de tot ce aveti si mai vreti,de tot ce nu aveti si doriti,de tot ce va lipseste si nu stiti .Sarbatori fericite dragi colegi de joc,multe impliniri,un An Nou cat mai prosper in tot ceea ce priveste ,multa sanatate si sa ne auzim cu bine in Noul An.La multi ani!!!

Anellyse - - Off-topic

Quote from Klaus: “Al dracu creatorul asta, a ajuns si hoț. board.calliope2.com/index.php?…7d92f121cdc78097b5c282342 ” pana si The Big God este hot,rusine,da-i baiatului armura inapoi:)))

• Quote from [RO]KapyCv: “Quote from Anellyse: “Quote from Lozano: “Ai crescut dificultatea bufnitei, dar tot cate 1 up din fiecare dropeaza. Sa stai sa farmezi 800 de materiale magice + 8kkk, sa mai gasesti cel putin 1 player sa te ajute sa o omori (stiti cum e cu romanul , nu ii dai nimic -> nu te ajuta) si asta doar pentru o incercare la + care mai poate sa si esueze...Nu merita. Ai putea sa o lasi sa dropeze doar cate 1-2 up de fiecare tip , dar sa poti intra singur la ea si sa o si poti bate …

• Quote from Lozano: “Ai crescut dificultatea bufnitei, dar tot cate 1 up din fiecare dropeaza. Sa stai sa farmezi 800 de materiale magice + 8kkk, sa mai gasesti cel putin 1 player sa te ajute sa o omori (stiti cum e cu romanul , nu ii dai nimic -> nu te ajuta) si asta doar pentru o incercare la + care mai poate sa si esueze...Nu merita. Ai putea sa o lasi sa dropeze doar cate 1-2 up de fiecare tip , dar sa poti intra singur la ea si sa o si poti bate singur , sau sa o lasi asa dar sa dropeze maca…

Anellyse - - Off-topic

youtube.com/watch?v=GzU8KqOY8YA