Search Results

Search results 1-20 of 51.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vand personalizat ninja M

DontTryJrr(Daniel) - - Sale

Ba dante sa inteleg ca de cand joci erai nevoit sa suporti asa ceva ? :))) Bine ca m-am lasat fix cand s-a reapucat

Ii multumesc lui Dumnezeu ca nu am contact cu persoane de genu' asta in viata mea Dante eu zic sa faci la fel frate

Quote from [ZEU]Dante: “Quote from DontTryJrr(Daniel): “Quote from Erebos: “Am avut și eu '' perso'' ala l am dat gratis nu știu cum a ajuns pe la tine. Unii cred ca nu au înțeles prea bine ideea de Costum Personalizat. A ți face un costum personalizat nu înseamnă să colorezi o armura care e deja pe server ci sa îți pui amprenta pe un costum Acum na fiecare cu gusturile lui dar când donezi suma respectiva de bani nu merita sa colorezi o armura. Spor la vânzare ” bine ca ne-ai luminat ” =))))))))…

Quote from Erebos: “Am avut și eu '' perso'' ala l am dat gratis nu știu cum a ajuns pe la tine. Unii cred ca nu au înțeles prea bine ideea de Costum Personalizat. A ți face un costum personalizat nu înseamnă să colorezi o armura care e deja pe server ci sa îți pui amprenta pe un costum Acum na fiecare cu gusturile lui dar când donezi suma respectiva de bani nu merita sa colorezi o armura. Spor la vânzare ” bine ca ne-ai luminat

Quote from Merlina: “iti sperie cumparatorii :))) ” mai vand contu la pastele cailor :))

Da interesanta mai este postarea asta :))

Acum abatandu-ne de la postarea mea putin Sincer mi se pare anormal sa te tina in scurt un sv daca ma intelegi , am prins un altfel de sv odata care bana cei care au cont cumparat sau prindeau pe cei care vand conturi Da ala era metin cu 2k+ si nu aveai loc prin map 1 , vedeam in jur de 20+ banuri permanente date pe zi pe acel motiv Sincer daca ar fi asta si aici nu vreau sa ma gandesc ce se va intampla cu sv oricum ar fi evident :)) Simplu frate , in regulament nu cred ca scrie ca n-am voie , p…

Quote from enrico9982: “Nu e ilegal sa dai 8B pe 100 de euro atata timp cat aia 100 de euro ii bagi inapoi in server. Insa ce faci tu, e "ilegal" . ” tare frate ce sa zic , pai si nu ma banezi daca umblu cu ilegalitati

Mda nu stiu , pana acum daca chiar era ilegal in secunda 2 imi stergea klaus postu , mai postasem eu ceva gresit si nu a tinut postarea mai mult de 2 secunde Oricum nu ma deranjeaza daca se sterge

Pai si aia care dau 8b pe 100 euro sa isi faca perso ce fac ? Buna seara

Quote from TragFin: “Este legal? ” pai daca nu merge sa le dai , e de la sine inteles Gandeste-te cine oare iti cumpara cont fara email

Quote from Merlina: “Quote from DontTryJrr(Daniel): “Pai de ce nu merge ? ” nu se poate schimba emailul la un cont ” aaa... in fine oricum nu costa cine stie ce un cont gol faci 1 reborn in 3 ore

Pai de ce nu merge ?

Vand urmatoarele lucruri : armuri ninja , war saman full Set generala full ninja , sura si saman cu 3 rebornuri lv 117 toate alchimie full , biologu full la toate Toate inclusiv perso duc lejer undeva la 7 B + ce mai am pe acolo peturi ,upuri de toate felurile Toate inclusiv perso le dau pe PAYSAFE 150-100 Euro , oferta e buna

Ce sa mai zic , ca am scris in titlu ... Preturile sunt asa: 5 pentru dusmani 4,5 pentru cei apropiati 4 pentru tovarasi 3,5 pentru cei care ma prind intr-o stare extrem de rara de demoralizare si ma gandesc ca nu il mai cumpara nimeni Perso arata ca beta de 105 daca nu ma insel doar ca e pe visiniu , si da e cel mai urat si hidos personalizat din cate exista , aveti poza mai jos Daca il vreti dati pm

• Quote from Shadez: “youtube.com/watch?v=FWlauSjHl68 ” O stiu e smechera rau

• Quote from jefa: “al drc cand injuri pe mt nu mai esti pocait ” Nerusinatul de mine

• vanzare

I-am vandut , scuze de deranj

• Quote from Shadow: “esti pe duca si vrei sa ajungi in rai? ” Ce nesimtit sunt frate , ar trebui sa-mi fie rusine

• vanzare

am eu rubini dar nu dau pe safiri ca am si d-aia , poti da altceva ?