Informatii despre Harta Bufnitelor si noile iteme

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Informatii despre Harta Bufnitelor si noile iteme

Dragi jucatori,

Recent s-a produs o crapatura in sigiliul ce tine monstrii din lumea de jos sa vina in lumea calliope. Rasa bufnitelor planuieste sa domine rasa oamenilor si a semi oamenilor, iar singurii care pot opri asta sunt cei mai puternici luptatori ai regatelor galben, rosu si albastru.
      Bufnitele traiesc intr-un teritoriu cu un aspect natural si plin de viata. Sunt creaturi inteligente, de diferite ranguri avand chiar si un lider foarte puternic.

Pentru a intra in harta aveti nevoie de nivel 115, si un set complet echipat pentru cele mai dure atacuri.

Liderul Bufnitelor este bine protejat pe teritoriul lui si nu poate fi omorat, in adancul pamanturilor avandu-si loc crapatura magica ce duce in lumea de jos de unde acesta isi ia puterea, insa cu un item de tip quest se poate folosi energia sigiliului in asa fel incat sa arunce liderul si luptatorul intr-o harta de tip ring, unde luptatorul poate incerca sa il doboare. Bufnitele dropeaza material magic care dus in numar de 200 bucati la Fierar si platind o taxa de 2 miliarde yang acesta iti va da Cheia Radacinilor. [Cheia fiind obiectul cu care ajungi in ring. Dispare dupa prima folosire]

Odata omorat liderul bufnitelor va trece o perioada de timp pana ce mai marii demoni ai lumii de jos il vor reinvia si il vor trimite la loc sa isi continue planurile. Totusi, la fiecare invingere poti obtine obiecte folositoare la crearea noilor coifuri si obtine skinuri pentru arma.

Timp asteptare: Nu
      Nivel necesar: 115
      Bonus Necesar: Animale

Obiecte dropabile:
      Doua coifuri noi avand blocare corporal (ca cele de 60) + paguba medie, iar alt model tot blocare corporal + paguba competenta.
      Skinuri pentru arme, folosibile la transmutatie cu un aspect verde inchis. Poză
      Obiectele de upgrade pentru plusarea coifurilor.

Intrare de la:
      Inel teleportare, ultima pagina.

Shax
      Zodiac
      Dragonul Rosu
      Boss-ul din harta de Craciun
      Nemere

Cei enumerati dropeaza armele din poze pentru transmutatie, dupa cum sunt ordonati.

Daca aveti intrebari lasati raspuns in acest topic.

See in english

Informations about the Owl's Map and the new items

email: [email protected]
      Ingamename [GA]Klaus
      Youtube
    • Ca iteme noi pe langa acc pvm si coifuri se vor adauga si alte iteme? Stiu ca in alte topicuri si propuneri spuneai ca va urma o implementare a coifurilor si talismanelor. Iar ca bonusuri sa fie ceva ce sa nu schimbe deaatic dmgul raselor si sa se creeze dezechilibru. Eu as propune statusul principal al rasei in valoare de 9( ex: coiful de war la+9 sa ofere 9 str) la plus 9 si blocare corporala sau eventual daca este prea mult, valoare atac magic cu arma ca pe oficial.
      Nu te pune cu zei altfel te ineaca ploaia. :thumbup:
    • TyKy wrote:

Ca iteme noi pe langa acc pvm si coifuri se vor adauga si alte iteme? Stiu ca in alte topicuri si propuneri spuneai ca va urma o implementare a coifurilor si talismanelor. Iar ca bonusuri sa fie ceva ce sa nu schimbe deaatic dmgul raselor si sa se creeze dezechilibru. Eu as propune statusul principal al rasei in valoare de 9( ex: coiful de war la+9 sa ofere 9 str) la plus 9 si blocare corporala sau eventual daca este prea mult, valoare atac magic cu arma ca pe oficial.
      Talismanele sunt pentru zodiac dupa ce vor fi puse nivele extra. Legat de coifuri stabilesc maine. Astept poate vor si alti jucatori sa isi dea cu parerea.

email: [email protected]
      Ingamename [GA]Klaus
      Youtube
    • Într-adevăr frumos cea ce ai propus, eu joc pvm și mi se pare ușor totul, aceste noi up ajută pvp, doresc să diversifici acest run (motiv să fie la căutare și itemele pvm 5/5),
      Propunerea mea e ca bosi, mobi până la cel mare să aibe bonusuri diferite, ex :et 1 diavol, et 2 animale etc, ce bonusuri vrei tu, și ultimul să aibe 2-3 tare împotriva x, așa se vor face seturi și iteme 5/5 pvm sau îl bați în echipă dacă nu ai iteme bune, e o propunere nui obligat de aprobat și nici nu comentez dacă sunteți contra,
      Părerea mea e că vor avea căutare itemele pvm, cele pvp e plină piața
      Nu va bucurati ca ma bateti pe joc..... bateti doar imagini virtuale......
    • [PVM]doarPVM wrote:

Într-adevăr frumos cea ce ai propus, eu joc pvm și mi se pare ușor totul, aceste noi up ajută pvp, doresc să diversifici acest run (motiv să fie la căutare și itemele pvm 5/5),
      Propunerea mea e ca bosi, mobi până la cel mare să aibe bonusuri diferite, ex :et 1 diavol, et 2 animale etc, ce bonusuri vrei tu, și ultimul să aibe 2-3 tare împotriva x, așa se vor face seturi și iteme 5/5 pvm sau îl bați în echipă dacă nu ai iteme bune, e o propunere nui obligat de aprobat și nici nu comentez dacă sunteți contra,
      foarte buna ideea ca la fiecare nivel sa fie cu un anumit timp de bonus pvm. Insa ar fi ok sa fie posibul sa fie facut si solo ca restul runurilor.
      Nu te pune cu zei altfel te ineaca ploaia. :thumbup:
    • TyKy wrote:

[PVM]doarPVM wrote:

Într-adevăr frumos cea ce ai propus, eu joc pvm și mi se pare ușor totul, aceste noi up ajută pvp, doresc să diversifici acest run (motiv să fie la căutare și itemele pvm 5/5),
      foarte buna ideea ca la fiecare nivel sa fie cu un anumit timp de bonus pvm. Insa ar fi ok sa fie posibul sa fie facut si solo ca restul runurilor
      Pai ce am spus, îți faci iteme și îl bați singur dacă nu îl bați în echipă
      Ms pentru pro
      Edit, să cadă up pt cercei coliere etc adică o nouă evoluție la ele, dacă tot e greu de făcut, să și merite, să nu fie ca peștera de apă, o faci o dată și pa, la câte coifuri or să fie, n-o să fie așa căutat acest run

The post was edited 2 times, last by [PVM]doarPVM ().

• [PVM]doarPVM wrote:

Faza este ca aici cand ai scris toata treaba asta te-ai gandit la tine ca tu ai totul pvm gata facut trebuie doar sa bati dar daca stam sa ne gandim la jucatorii noi ca vin pe viitor sa joace aici nu pare chiar asa usor cum spui tu.. faza este ca sunteti doar 5-6 care va ganditi doar la voi si mi se pare o prostie treaba asta .. nu zic sa fie totul usor dar ar trebui sa ne gandim si la jucatorii ce vor veni pe viitor ca altfel va bateti intre voi 15-20 de persoane si apoi va plangeti ca nu sunt jucatori .. ganditi-va cat i-ar lua unui jucator nou sa faca toate astea pe server cum ar fi bonusatul , farmatul , crescutul pet-urilor , evolutia armelor ... In concluzie ar trebui sa ne gandim la toata lumea nu doar la voi :thumbdown:
      Titani pe metin , muritori de foame in realitate :thumbsup:
    • Ma gândesc ca ar fi o idee buna pentru dezvoltarea jocului de echipa pvm și utilizarea itemelor pvm de către toate clasele sa se creeze mobi rezistenți la diferite tipuri de arma, dar sa ia dmg pe alt tip de arma sau unii mobi sa te transforme în statuie neputând ieșii din modul asta numai dacă lovește un alt player din grupa in tine.
      Bravo Klaus, pare interesant totul.
      Nu-mi spune mie că cerul e limita, când sunt urme de pași pe lună.
    • xKrZ wrote:

[PVM]doarPVM wrote:

Faza este ca aici cand ai scris toata treaba asta te-ai gandit la tine ca tu ai totul pvm gata facut trebuie doar sa bati dar daca stam sa ne gandim la jucatorii noi ca vin pe viitor sa joace aici nu pare chiar asa usor cum spui tu.. faza este ca sunteti doar 5-6 care va ganditi doar la voi si mi se pare o prostie treaba asta .. nu zic sa fie totul usor dar ar trebui sa ne gandim si la jucatorii ce vor veni pe viitor ca altfel va bateti intre voi 15-20 de persoane si apoi va plangeti ca nu sunt jucatori .. ganditi-va cat i-ar lua unui jucator nou sa faca toate astea pe server cum ar fi bonusatul , farmatul , crescutul pet-urilor , evolutia armelor ... In concluzie ar trebui sa ne gandim la toata lumea nu doar la voi :thumbdown:
      Îți apreciez opinia, dar acuma la un nou venit cât ii, ia?, în fine, am propus să divesific piața pvm, și Nysaa e k ce zici dar nu mai poți face singur runu dar e k și asa